Vay başına gelen!!!

Kişi bir sistemin için de doğar.

Anne baba ve genetikle getirdikleri sistemle birlikte, kişide, doğduğu andan itibaren bu sisteme dahil olur. Kişilerin yaşadığı maddi veya manevi aksaklıklar bu sistemin içindeki arızalardan kaynaklanır.

Kuantum bilimi bu konuyla ilgilidir.

Anne baba ile kurulan sistem Birincil, kişinin yaşam boyunca oluşturduğu ilişkiler, ikincil sisteme dahil olur. Eş, çocuk, arkadaş, dost, yegen, kuzen, amca, teyze, sevgili, komşu, iş gibi tüm ilişkileri kapsar.

Anne, baba, kardeş stabil, diğerleri değişkendir.

Dikkat çekmek istediğim konu; günümüzde sosyal medya ile çığırından çıkan , çevremizde, tv , sosyal mecrada umarsızca yaşanan ilişkiler, cinsellikler.

Buna belki de bir dur demek lazım!!!

E kardeşim, e be kızım bu kadar sayısını unuttuğun ilişkilerle kendini cezalandırdığının farkındamısın ?

Özgürlük adı altında, benim bedenim, benim hayatım derken, hayatını ve hayatinda olanların durumunu mahfettiğinin, sistemi bozduğunun farkında mısın?

Günü birlik ilişkiler, sevgisiz evlilikler, aşksız, sevgisiz, cinsel birliktelikler, yani ruhsuz ilişkiler.

Aşk ile de hazzı karıştıranlar !!!!!

Aldatanlar!!!

Özellikle Kök çakradan bağlanan , sevgisiz, aşksız yaşanan cinsel ilişkileri sistem anında ikincil sisteme dahil eder. (Aura, çakralar duyguyla hareket eder.)Bu sistemde karı, koca, çocuk, dost, iş…. yani aslında en değerliler vardır.

Beraber olunan kişi hastalıklı ise, örneğin yokluk bilincinde biri olabilir, sorunu her ne ise ruh hemen aynı durumu sisteme transfer eder. Hiç farkında olmadan bir müddet sonra sistemde kıtlık, yokluk, dağılma durumu yaşanır. Halk arasında bu daha farklı algılanır. Ancak, tamamen sisteme giren yeni kişinin ruh eseridir. Fiziki, biyolojik bir rahatsızlığı yok gibi görülsede, ( genelde bu tip kişiler çok önemli rahatsızlıklar geçirmiştir yada geçiriyordur )ruhsal olarak sorunlu oldugu için aksaklık yaratır. Tüm sistem ve sitemdekiler bundan etkilenir. Dağılan aileler, ilişkiler, işler, bir kişi ile yaşanan birliktelikle deprem yaşar.

Tabi her zaman kötünün iyi karşılığı olduğu gibi, öyle biriyle olunur ki sistem bundan fayda görür. Aksaklığı tamamlar. Pazılın eksik parçası yerini alır. Çoğaltır, aşk yaşanır, sevgi olur, enerji verir, umut verir, can olur.

” Biri gelir seni sen eder, biri gelir seni senden eder. “

Hoyratça yaşanan cinsel çeşitlilik aurada kırılmalara, arızalara, yokluklarla, ruhsal bozukluklara, cinsel sorunlara sebep olur.

Şimdi biraz daha dikkatli olmadan, tanımadan,sevmeden, ruhun kabul etmeden hazzın peşinden koşacakmısın?….

Allah iyilerle karşılaşırsın,

Sevgiyle kalın.


Vay başına gelen!!!” için bir yanıt

  1. Aşk-ı Memnu vb abuk sabuk yüzlerce dizi, Hülya Avşar, Adnan hoca, motorlar, mankencikler gibi topluma örnek adlettirilen karakterler, tv de sinemalarda magazinde yaşanan ve salt sekse dayalı “Düzeyli İlişkiler”, alt alta toplanınca = sonuç Z kuşağı

    Liked by 1 kişi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s